Hakkımızda

Parlak Jiletli Tel İmalat Sanayi, özverili alt yapı çalışmaları ve başarılı iş planları sonucunda Kartal ilçesinde 600m2 alana kurulu üretim hatları ile alışılagelmiş kalıplar dışında yeni fikirlerle müşterilerinin çevre güvenlik ihtiyaçlarını üst düzey çözümlerle karşılamak üzere 2018 yılında Jiletli Tel üretimi faaliyetine başlamıştır.

Yurt içinde ve yurt dışında geçerliliği en üst seviyede olan kalite standartları ile çevre güvenliğinde ihtiyaç duyulan jiletli tel bariyerleri konut, fabrika, iş merkezleri, havalimanları, metro, limanlar, tren hatları, otobanlar, boru hatları, depolar, askeri alanlar, tarım, hayvancılık, vb. birçok alanda siz değerli müşterilerimize hızlı bir şekilde sağlanmaktadır.

Diğer çevre güvenlik sistemleri ile de entegre olabilme özelliğine sahip jiletli tel düşük maliyet ve yüksek caydırıcı özelliği ile üst düzey güvenliğinizin vazgeçilmez bir parçası haline dönüşmektedir.

“Çevre güvenliğinize parlak çözümler” sloganıyla müşteri memnuniyeti ve hassasiyeti ile pazarda iyi bir konum hedefleyen Parlak Jiletli tel İmalat sanayi, yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda modern üretim anlayışı, kolayca fark edilebilen ürün ve hizmet kalitesi, uzman teknik ekibi ve deneyimli idari kadrosuyla konumunu ve pazar payını gün geçtikçe geliştirecek ve en yakın zamanda entegre çevre güvenlik alanında yerel ve uluslararası piyasada lider bir marka haline gelecektir.

Bu ilke ve hedeflerimizde şimdiye kadar vermiş ve ileride verecek olduğunuz destekten dolayı siz değerli müşterilerimize çok teşekkür eder, bizi biz yapan güven, kalite, süreklilik ve yenilik değerlerimizden asla taviz vermeyeceğimizi siz değerli müşterilerimize tekrar belirtmek isteriz.

Jiletli telJiletli tel